Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
1. 11. 2019 pátek turnaj SKP C - V - Náchod D 19:00
16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S
dr. 2 Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S
dr. 3 Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S
dr. 4 Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
2. 11. 2019 sobota turnaj SKP
12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S
dr. 2 Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S
dr. 3 Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S
dr. 4 Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
3. 11. 2019 neděle turnaj SKP VČPM Třeb 10:30
12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S
dr. 2 Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S
dr. 3 Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S
dr. 4 Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S Turnaj S

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
4. 11. 2019 pondělí Hübelbauerová
16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 Retro Retro Machaň Machaň regi regi regi
dr. 2 Retro Retro Machaň Machaň regi regi regi
dr. 3 Retro Retro regi regi regi regi regi
dr. 4 Retro Retro regi regi regi regi regi

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
5. 11. 2019 úterý Víšek P. Fialová HALK 1
16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 zavreno zavřeno HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 zavřeno zavřeno
dr. 2 zavreno zavřeno HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 zavřeno zavřeno
dr. 3 zavreno zavřeno HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 zavřeno zavřeno
dr. 4 zavreno zavřeno HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 zavřeno zavřeno

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
6. 11. 2019 středa Machač Víšek T. C - D - Č. Kostelec C
16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 Dorost Dorost SKP C SKP C SKP C SKP C
dr. 2 Dorost Dorost SKP C SKP C SKP C SKP C
dr. 3 Dorost Dorost SKP C SKP C SKP C SKP C
dr. 4 Dorost Dorost SKP C SKP C SKP C SKP C

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
7. 11. 2019 čtvrtek Hornychová Hornych HALK 3
16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 zavreno zavřeno HALK 3 HALK 3 HALK 3 HALK 3
dr. 2 zavreno zavřeno HALK 3 HALK 3 HALK 3 HALK 3
dr. 3 zavreno zavřeno HALK 3 HALK 3 HALK 3 HALK 3
dr. 4 zavreno zavřeno HALK 3 HALK 3 HALK 3 HALK 3

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
8. 11. 2019 pátek Rychtářová A - V - Č. Mez., B - V - Rybník
16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 zavreno
dr. 2 zavreno
dr. 3 zavreno
dr. 4 zavreno

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
9. 11. 2019 sobota Stracený
12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1
dr. 2
dr. 3
dr. 4

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
10. 11. 2019 neděle
12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno
dr. 2 zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno
dr. 3 zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno
dr. 4 zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
11. 11. 2019 pondělí Beránek Lad.
16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 Retro Retro Machaň Machaň regi regi regi
dr. 2 Retro Retro Machaň Machaň regi regi regi
dr. 3 Retro Retro regi regi regi regi regi
dr. 4 Retro Retro regi regi regi regi regi

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
12. 11. 2019 úterý Němeček Vágner CS MV !
16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 CS MV CS MV CS MV CS MV CS MV CS MV CS MV CS MV CS MV CS MV CS MV CS MV
dr. 2 CS MV CS MV CS MV CS MV CS MV CS MV CS MV CS MV CS MV CS MV CS MV CS MV
dr. 3 CS MV CS MV CS MV CS MV CS MV CS MV CS MV CS MV CS MV CS MV CS MV CS MV
dr. 4 CS MV CS MV CS MV CS MV CS MV CS MV CS MV CS MV CS MV CS MV CS MV CS MV

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
13. 11. 2019 středa Prokop Prokopová C - D - Přelouč B
16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 Dorost Dorost SKP C SKP C SKP C SKP C Souček Souček Souček Souček
dr. 2 Dorost Dorost SKP C SKP C SKP C SKP C Souček Souček Souček Souček
dr. 3 Dorost Dorost SKP C SKP C SKP C SKP C
dr. 4 Dorost Dorost SKP C SKP C SKP C SKP C

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
14. 11. 2019 čtvrtek Beránek F. Skutilová B - D - Svitavy B
16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 zavreno zavřeno SKP B SKP B SKP B SKP B SKP B
dr. 2 zavreno zavřeno SKP B SKP B SKP B SKP B SKP B
dr. 3 zavreno zavřeno SKP B SKP B SKP B SKP B SKP B
dr. 4 zavreno zavřeno SKP B SKP B SKP B SKP B SKP B

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
15. 11. 2019 pátek Vadlejch Ivan A - D - Rybník
16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 zavreno zavřeno SKP A SKP A SKP A SKP A SKP A
dr. 2 zavreno zavřeno SKP A SKP A SKP A SKP A SKP A
dr. 3 zavreno zavřeno SKP A SKP A SKP A SKP A SKP A
dr. 4 zavreno zavřeno SKP A SKP A SKP A SKP A SKP A

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
16. 11. 2019 sobota Holý
12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1
dr. 2
dr. 3
dr. 4

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
17. 11. 2019 neděle
12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno
dr. 2 zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno
dr. 3 zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno
dr. 4 zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
18. 11. 2019 pondělí Skutil
16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 Retro Retro Machaň Machaň regi regi regi
dr. 2 Retro Retro Machaň Machaň regi regi regi
dr. 3 Retro Retro regi regi regi regi regi
dr. 4 Retro Retro regi regi regi regi regi

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
19. 11. 2019 úterý Fogl Kučera HALK 2
16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 zavreno zavřeno HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 zavřeno zavřeno
dr. 2 zavreno zavřeno HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 zavřeno zavřeno
dr. 3 zavreno zavřeno HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 zavřeno zavřeno
dr. 4 zavreno zavřeno HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 zavřeno zavřeno

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
20. 11. 2019 středa Prokopová Víšek T. C - D - Třebech. B
16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 Dorost Dorost SKP C SKP C SKP C SKP C
dr. 2 Dorost Dorost SKP C SKP C SKP C SKP C
dr. 3 Dorost Dorost SKP C SKP C SKP C SKP C
dr. 4 Dorost Dorost SKP C SKP C SKP C SKP C

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
21. 11. 2019 čtvrtek Šolc Stracený HALK 1
16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 zavreno zavřeno HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 zavřeno zavřeno
dr. 2 zavreno zavřeno HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 zavřeno zavřeno
dr. 3 zavreno zavřeno HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 zavřeno zavřeno
dr. 4 zavreno zavřeno HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 zavřeno zavřeno

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
22. 11. 2019 pátek Rychtářová A - V - Svitavy B, B - V - Č. Třebová B
16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 zavreno
dr. 2 zavreno
dr. 3 zavreno
dr. 4 zavreno

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
23. 11. 2019 sobota Kvapil
12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1
dr. 2
dr. 3
dr. 4

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
24. 11. 2019 neděle VČPM RK 10:00
12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno
dr. 2 zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno
dr. 3 zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno
dr. 4 zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
25. 11. 2019 pondělí Trejtnar
16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 Retro Retro Machaň Machaň regi regi regi
dr. 2 Retro Retro Machaň Machaň regi regi regi
dr. 3 Retro Retro regi regi regi regi regi
dr. 4 Retro Retro regi regi regi regi regi

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
26. 11. 2019 úterý Hornychová Šrajerová HALK 3
16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 zavreno zavřeno HALK 3 HALK 3 HALK 3 HALK 3 Raková Raková Raková Raková Raková Raková
dr. 2 zavreno zavřeno HALK 3 HALK 3 HALK 3 HALK 3 Raková Raková Raková Raková Raková Raková
dr. 3 zavreno zavřeno HALK 3 HALK 3 HALK 3 HALK 3 Raková Raková Raková Raková Raková Raková
dr. 4 zavreno zavřeno HALK 3 HALK 3 HALK 3 HALK 3

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
27. 11. 2019 středa Kuchař
16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 Dorost Dorost Souček Souček
dr. 2 Dorost Dorost Souček Souček
dr. 3 Dorost Dorost
dr. 4 Dorost Dorost

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
28. 11. 2019 čtvrtek Vágner Vágnerová HALK 2
16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 zavreno zavřeno HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 zavřeno zavřeno
dr. 2 zavreno zavřeno HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 zavřeno zavřeno
dr. 3 zavreno zavřeno HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 zavřeno zavřeno
dr. 4 zavreno zavřeno HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 zavřeno zavřeno

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
29. 11. 2019 pátek Velda
16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 zavreno
dr. 2 zavreno
dr. 3 zavreno
dr. 4 zavreno

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
30. 11. 2019 sobota Fialová
12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 Matyášov Matyášov Matyášov Matyášov Matyášov Matyášov Matyášov Matyášov
dr. 2 Matyášov Matyášov Matyášov Matyášov Matyášov Matyášov Matyášov Matyášov
dr. 3 Matyášov Matyášov Matyášov Matyášov Matyášov Matyášov Matyášov Matyášov
dr. 4 Matyášov Matyášov Matyášov Matyášov Matyášov Matyášov Matyášov Matyášov