Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
20. 10. 2019 neděle VČPM Solnice 12:00
12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno
dr. 2 zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno
dr. 3 zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno
dr. 4 zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
21. 10. 2019 pondělí Stracený
16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 Retro Retro Machaň Machaň regi regi regi
dr. 2 Retro Retro Machaň Machaň regi regi regi
dr. 3 Retro Retro regi regi regi regi regi
dr. 4 Retro Retro regi regi regi regi regi

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
22. 10. 2019 úterý Fialová Rychtářová HALK 1
16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 zavreno zavřeno HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 zavřeno zavřeno
dr. 2 zavreno zavřeno HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 zavřeno zavřeno
dr. 3 zavreno zavřeno HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 zavřeno zavřeno
dr. 4 zavreno zavřeno HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 HALK 1 zavřeno zavřeno

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
23. 10. 2019 středa Prokop Machač C - D - Náchod C
16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 Dorost Dorost SKP C SKP C SKP C SKP C Fejfarov Fejfarov
dr. 2 Dorost Dorost SKP C SKP C SKP C SKP C
dr. 3 Dorost Dorost SKP C SKP C SKP C SKP C
dr. 4 Dorost Dorost SKP C SKP C SKP C SKP C

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
24. 10. 2019 čtvrtek Hornychová Hornych HALK 3
16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 zavreno zavřeno HALK 3 HALK 3 HALK 3 HALK 3
dr. 2 zavreno zavřeno HALK 3 HALK 3 HALK 3 HALK 3
dr. 3 zavreno zavřeno HALK 3 HALK 3 HALK 3 HALK 3
dr. 4 zavreno zavřeno HALK 3 HALK 3 HALK 3 HALK 3

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
25. 10. 2019 pátek Velda A - V - Solnice B, B - V - Přelouč A
16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 zavreno
dr. 2 zavreno
dr. 3 zavreno
dr. 4 zavreno

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
26. 10. 2019 sobota Stracený
12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1
dr. 2
dr. 3
dr. 4

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
27. 10. 2019 neděle
12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno
dr. 2 zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno
dr. 3 zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno
dr. 4 zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno zavreno

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
28. 10. 2019 pondělí Skutil
16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno
dr. 2 zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno
dr. 3 zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno
dr. 4 zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno zavřeno

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
29. 10. 2019 úterý Kučera Kučerová HALK 2
16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 zavreno zavřeno HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 zavřeno zavřeno
dr. 2 zavreno zavřeno HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 zavřeno zavřeno
dr. 3 zavreno zavřeno HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 zavřeno zavřeno
dr. 4 zavreno zavřeno HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 HALK 2 zavřeno zavřeno

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
30. 10. 2019 středa Němeček Vadlejch A - D - Přelouč
16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 Dorost Dorost SKP A SKP A SKP A SKP A SKP A
dr. 2 Dorost Dorost SKP A SKP A SKP A SKP A SKP A
dr. 3 Dorost Dorost SKP A SKP A SKP A SKP A SKP A
dr. 4 Dorost Dorost SKP A SKP A SKP A SKP A SKP A

Datum Den Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Poznámka
31. 10. 2019 čtvrtek Šolc Skutilová B - D - Č. Meziříčí
16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
dr. 1 zavreno zavřeno SKP B SKP B SKP B SKP B SKP B
dr. 2 zavreno zavřeno SKP B SKP B SKP B SKP B SKP B
dr. 3 zavreno zavřeno SKP B SKP B SKP B SKP B SKP B
dr. 4 zavreno zavřeno SKP B SKP B SKP B SKP B SKP B