Zadání požadavku na blokaci drah na kuželně SKP Kuželky Hradec králové.

Vámi uplatněný požadavek bude zanesen do seznamu požadavků a po schválení správcem webu Vám bude zaslán mail s potvrzením blokace.
Na webu bude vidět status Vašeho požadavku (zadaný, doposud neřešený / schváleno / zamítnuto). Uchován k zobrazení bude do data blokace.
V zájmu ochrany Vašich osobních dat nebude veřejně zobrazován ani telefon, či mail na Vás. Z důvodu potřeby Vás kontaktovat pro řešení Vámi požadované akce a pro případné předání cen z pořádaných turnajů budou Vaše osobní údaje uloženy v databázi klubu po dobu jednoho roku a v rozsahu Vámi zadaných položek jméno, mail a telefon.
Věnujte tedy prosím pozornost vyplnění kontaktu na Vás a účelu Vašeho požadavku včetně správného formátu datumu.
Před zadáním požadavku si prosím zkontrolujte, zda je ve Vámi požadovaném dni a čase na kuželně volno. Minimální objednávka je 2 dráhy na 1 hodinu! (kromě turnajů).
Požadujete-li blokaci mimo dobu ve výběrovém menu, uveďte toto do poznámky.

V případě, že jde o větší skupinu osob (oslavy narozenin, večírek a pod.) prosím uveďte do poznámky předpokládaný počet účastníků. Vezměte na vědomí, že nelze připustit ke hře děti mladší, než 10 let a že náš sportovní klub nezajišťuje občerstvení. Pro větší skupiny doporučujeme vyjednat si občerstvení s předstihem v přilehlé restauraci.


Odesláním potvrzujete, že souhlasíte s podmínkou provozovatele, že budete mít čistou sálovou obuv se světlou podrážkou nezanechávající stopy na rozběžišti a dáváte souhlas s uchováním Vámi zadaných osobních údajů - jméno, mail a telefon - v klubové databázi po dobu jednoho roku!