Kuželkářský kalendář

Den Datum Dozor 1 Dozor 2 Dozor 3 Dozor 4 Akce v ten den
neděle 25. 8. 2019
pondělí 26. 8. 2019 Beránek Lad.
úterý 27. 8. 2019 Hornychová
středa 28. 8. 2019 Pardubský
čtvrtek 29. 8. 2019 Vadlejch
pátek 30. 8. 2019 Fialová
sobota 31. 8. 2019 Prokopová do 12:00 Vágner od 12:00 9:30 školení rozhodčích
neděle 1. 9. 2019
pondělí 2. 9. 2019 Stracený
úterý 3. 9. 2019 Černík
středa 4. 9. 2019 Víšek T.
čtvrtek 5. 9. 2019 Hornychová
pátek 6. 9. 2019 Prokopová
sobota 7. 9. 2019 Skutil
neděle 8. 9. 2019
pondělí 9. 9. 2019 Velda
úterý 10. 9. 2019 Rychtářová
středa 11. 9. 2019 Machač
čtvrtek 12. 9. 2019 Gütler Šolc B - D - V. Mýto B
pátek 13. 9. 2019 Holý Ivan A - D - Č.T.
sobota 14. 9. 2019 Stracený
neděle 15. 9. 2019
pondělí 16. 9. 2019 Velda
úterý 17. 9. 2019 Galuščák Kučera HALK 2
středa 18. 9. 2019 Pardubský
čtvrtek 19. 9. 2019 Beránek F. Gütler Derby B:A
pátek 20. 9. 2019 Fogl
sobota 21. 9. 2019 Kvapil
neděle 22. 9. 2019
pondělí 23. 9. 2019 Hübelbauerová
úterý 24. 9. 2019 Fialová Stracený HALK 1
středa 25. 9. 2019 Skutilová
čtvrtek 26. 9. 2019 Hornychová Šrajerová B - V - Smiřice B, HALK 3
pátek 27. 9. 2019 Vadlejch Kvapil A - D - V. Mýto B, C - V - Přelouč B 19.30
sobota 28. 9. 2019 Černík
neděle 29. 9. 2019
pondělí 30. 9. 2019 Vágnerová
úterý 1. 10. 2019 HALK 2
středa 2. 10. 2019
čtvrtek 3. 10. 2019 B - D - Svitavy A
pátek 4. 10. 2019 A - D - Smiřice B, C - V - Třebech B
sobota 5. 10. 2019
neděle 6. 10. 2019 VČPM doma!
pondělí 7. 10. 2019
úterý 8. 10. 2019 HALK 1
středa 9. 10. 2019 C - D - Smiřice C
čtvrtek 10. 10. 2019 HALK 3
pátek 11. 10. 2019 A - V - Svitavy A, B - V - Rychnov C
sobota 12. 10. 2019
neděle 13. 10. 2019
pondělí 14. 10. 2019
úterý 15. 10. 2019 HALK 2
středa 16. 10. 2019
čtvrtek 17. 10. 2019 B - D - Solnice B
pátek 18. 10. 2019 A - D - Rychnov C, C - V - Č.Kost. D
sobota 19. 10. 2019
neděle 20. 10. 2019 VČPM Solnice 12:00
pondělí 21. 10. 2019
úterý 22. 10. 2019 HALK 1
středa 23. 10. 2019 C - D - Náchod C
čtvrtek 24. 10. 2019 HALK 3
pátek 25. 10. 2019 A - V - Solnice B, B - V - Přelouč A
sobota 26. 10. 2019
neděle 27. 10. 2019
pondělí 28. 10. 2019
úterý 29. 10. 2019 HALK 2
středa 30. 10. 2019
čtvrtek 31. 10. 2019 B - D - Č. Meziříčí
pátek 1. 11. 2019 A - D - Přelouč, C - V - Náchod D 19:00
sobota 2. 11. 2019
neděle 3. 11. 2019 VČPM Třeb 10:30
pondělí 4. 11. 2019
úterý 5. 11. 2019 HALK 1
středa 6. 11. 2019 C - D - Č. Kostelec C
čtvrtek 7. 11. 2019 HALK 3
pátek 8. 11. 2019 A - V - Č. Mez., B - V - Rybník
sobota 9. 11. 2019
neděle 10. 11. 2019
pondělí 11. 11. 2019
úterý 12. 11. 2019 CS MV !
středa 13. 11. 2019 C - D - Přelouč B
čtvrtek 14. 11. 2019 B - D - Svitavy B
pátek 15. 11. 2019 A - D - Rybník
sobota 16. 11. 2019
neděle 17. 11. 2019
pondělí 18. 11. 2019
úterý 19. 11. 2019 HALK 2
středa 20. 11. 2019 C - D - Třebech. B
čtvrtek 21. 11. 2019 HALK 1
pátek 22. 11. 2019 A - V - Svitavy B, B - V - Č. Třebová B
sobota 23. 11. 2019
neděle 24. 11. 2019 VČPM RK 10:00
pondělí 25. 11. 2019
úterý 26. 11. 2019 HALK 3
středa 27. 11. 2019
čtvrtek 28. 11. 2019 HALK 2
pátek 29. 11. 2019
sobota 30. 11. 2019