Pořadí v turnaji dvojic na 2x 120HS - dvojice muži - registrovaní

poř.oddílhráč 1výkon hráč 2výkon plné dorážka Celkem ch.kat.
1KK Zábřeh Dražil Tomáš 373+197=570/1 Albrecht Michal 399+210=609/1 772 407 1179 2 RM
2MIX MUN 2022 Beránek Ladislav 358+219=577/3 Čuřík Radim 398+170=568/4 756 389 1145 7 RM
3SKK Třebechovice p.O. Bek Jiří 372+196=568/1 Kvapil Miloš 374+202=576/5 746 398 1144 6 RM
4SKPHK Beránek Ladislav 384+202=586/1 Cvejnová Aneta 351+203=554/2 735 405 1140 3 RM
5Sl. Praha/ Ba. Stříbro Valo Jindřich 365+195=560/2 Loukotka Václav 377+176=553/8 742 371 1113 10 RM
6SKPK HK Trejtnar Bohuslav 361+140=501/12 Cvejnová Aneta 378+206=584/3 739 346 1085 15 RM
7SKPK HK Beránek Ladislav 376+200=576/2 Němeček Jaroslav 348+151=499/8 724 351 1075 10 RM
8SKK Třebechovice p.O. Petera Robert 376+207=583/1 Kindl Roman 338+147=485/18 714 354 1068 19 RM
9KK Dvůr Králové Vondráček Ivan 375+171=546/4 Šulc Miroslav 352+150=502/16 727 321 1048 20 RM
10Meteor Praha Šostý Miroslav 358+173=531/7 Boháč Zdeněk 352+161=513/6 710 334 1044 13 RM
11SKPK HK Pardubský Josef 359+171=530/8 Skutilová Ludmila 360+153=513/7 719 324 1043 15 RM
12Sokol Kolín Weiss Roman 377+183=560/6 Weissová Michaela 351+129=480/14 728 312 1040 20 RM
13SKPK HK Pardubský Josef 376+145=521/12 Šolc Martin 392+127=519/10 768 272 1040 22 RM
14SKPK HK Skutil Petr 337+175=512/4 Skutilová Lída 375+141=516/6 712 316 1028 10 RM
15Sokol Kolín Weiss Roman 371+178=549/1 Sabo Josef 344+119=463/12 715 297 1012 13 RM
16SK Verneřice Ledvoňová Kamila 356+155=511/12 Ledvoň Martin 353+139=492/11 709 294 1003 23 RM
17SKPK HK Klíma Roman 361+160=521/14 Kuchař Leoš 349+125=474/17 710 285 995 31 RM
18SKPK HK Šolc Martin 368+140=508/12 Němeček Jaroslav 335+127=462/12 703 267 970 24 RM
19SKP HK dorost Klíma Roman 348+168=516/14 Džbánek Denis 338+104=442/13 686 272 958 27 RM
20Konstruktiva Praha Vesecký Stanislav 351+155=506/11 Vesecká Petra 311+131=442/13 662 286 948 24 RM
21Opava Vágner Karel 314+139=453/6 Kratochvíl Karel 338+131=469/12 652 270 922 18 RM
22Pardubice Vaněk Miloslav 336+114=450/7 Novák Milan 338+122=460/7 674 236 910 14 RM

Pořadí v turnaji dvojic na 2x 120HS - dvojice ženy - registrovaní

poř.oddílhráč 1výkon hráč 2výkon plné dorážka Celkem ch.kat.
1KK Dvůr Králové Horová Monika 359+185=544/7 Šmídová Kateřina 350+157=507/3 709 342 1051 10
2Opava Rybová Jolana 335+186=521/6 Králová Renata 342+131=473/14 677 317 994 20
3Pardubice Bulisová Jana 341+88=429/10 Nováková Martina 362+98=460/8 703 186 889 18

Pořadí v turnaji dvojic na 2x 120HS - dvojice muži - neregistrovaní

poř.oddílhráč 1výkon hráč 2výkon plné dorážka Celkem ch.kat.
1Tespo Hořice Šlambera Jakub 363+212=575/4 Frait Pavel 366+177=543/6 729 389 1118 10 NM
2Rychnov Dusbaba Milan 351+183=534/7 Kubinec Michal 370+208=578/7 721 391 1112 14 NM
3SSŽ HK Váchal Petr 378+184=562/5 Filip Libor 358+189=547/5 736 373 1109 10 NM
4Sokol Velenice Jizba Roman 364+177=541/5 Janoušek Petr 374+180=554/4 738 357 1095 9 NM
5Sokol Velenice Jírovec Martin 382+181=563/8 Janoušek Petr 363+166=529/7 745 347 1092 15 NM
6Sokol Velenice Jírovec Martin 355+183=538/9 Jizba Roman 367+186=553/4 722 369 1091 13 NM
7Sokol Velenice Janoušek Petr 358+174=532/5 Sládek Robert 369+167=536/7 727 341 1068 12 NM
8Nové Veselí Vlček Miroslav 350+208=558/4 Vavera David 358+148=506/6 708 356 1064 10 NM
9Křídla Rychnov Trejtnar Lukáš 369+170=539/7 Nosek Bohuš 353+161=514/8 722 331 1053 15 NM
10Nové Veselí Deyssig Petr 385+155=540/7 Vavera David 361+148=509/9 746 303 1049 16 NM
11Sokol Kolín Weiss Roman 377+183=560/6 Weissová Michaela 351+129=480/14 728 312 1040 20 NM
12Tespo Hořice Procházka Václav 334+182=516/1 Vaňurová Marcela 347+163=510/11 681 345 1026 12 NM
13Hicparta RK Kubinec Michal 368+179=547/7 Falta Milan 336+139=475/18 704 318 1022 25 NM
14Sokol Velenice Sládek Robert 330+188=518/7 Jizba Roman 354+147=501/7 684 335 1019 14 NM
15Sokol Velenice Jírovec Martin 334+165=499/9 Sládek Robert 363+155=518/12 697 320 1017 21 NM
16CD Uzel Přerov Kolla Jaroslav 334+165=499/13 Šístek Petr 347+156=503/6 681 321 1002 19 NM
17Basket Hořice Svoboda Aleš 342+155=497/7 Novák Jan 354+151=505/6 696 306 1002 13 NM
18Nové Veselí Vlček Miroslav 342+181=523/3 Vrkoč Zdeněk 347+128=475/11 689 309 998 14 NM
19Nebeské klády Teichman Josef 357+158=515/10 Havlena Filip 335+142=477/13 692 300 992 23 NM
20Basket Hořice Kneifl Roman 353+130=483/10 Vrťátko Pavel 342+166=508/11 695 296 991 21 NM
21Nebeské klády Teichman Josef 323+163=486/11 Šolc Martin 328+147=475/12 651 310 961 23 NM
22Nové Veselí Vrkoč Jaroslav 350+167=517/10 Vrkoč Zdeněk 299+137=436/10 649 304 953 20 NM
23Nebeské klády Havlena Filip 334+184=518/11 Chromek Adam 320+115=435/19 654 299 953 30 NM
24Nebeský klády Šolc Martin 328+139=467/12 Havlena Filip 325+150=475/7 653 289 942 19 NM
25Nebeské klády Chromek Adam 328+128=456/17 Šolc Martin 335+147=482/13 663 275 938 30 NM
26SKPK HK Hübelbauerová Jiřina 354+134=488/15 Kuchař Leoš 329+121=450/14 683 255 938 29 NM
27Divy Kolín Baško Luděk 337+156=493/8 Mračková Jana 321+119=440/23 658 275 933 31 NM
28Nebeský klády Friedl Martin 331+113=444/28 Chromek Adam 344+141=485/17 675 254 929 45 NM
29Nebeské klády Linder Jakub 332+122=454/17 Chromek Adam 342+132=474/14 674 254 928 31 NM
30Nebeské klády Friedl Martin 339+126=465/21 Šolc Martin 321+136=457/12 660 262 922 33 NM
31Nebeský klády Havlena Filip 366+109=475/21 Linder Jakub 336+110=446/18 702 219 921 39 NM
32Nebeský klády Linder Jakub 310+127=437/13 Teichman Josef 353+110=463/10 663 237 900 23 NM
33Nebeský klády Chromek Adam 327+86=413/30 Hubička Lukáš 315+170=485/4 642 256 898 34 NM
34Nebeský klády Šolc Martin 320+136=456/13 Linder Jakub 329+107=436/18 649 243 892 31 NM
35Marodi Rýmařov Heisig Rudolf 336+128=464/20 Jurášová Alena 294+82=376/20 630 210 840 40 NM
36Kulidraci Březina Rudolf 310+110=420/15 Hrbek Ivan 311+107=418/21 621 217 838 36 NM
37Nebeský klády Kučera Petr 328+106=434/22 Anděl Tomáš 261+74=335/29 589 180 769 51 NM

Pořadí v turnaji dvojic na 2x 120HS - dvojice ženy - neregistrovaní

poř.oddílhráč 1výkon hráč 2výkon plné dorážka Celkem ch.kat.
1CD Uzel Přerov Březinová Jarmila 338+185=523/6 Šístková Jarmila 338+150=488/7 676 335 1011 13
2DiVy Kolín Březinová Jarmila 376+165=541/16 Sabóová Milada 318+109=427/15 694 274 968 31
3Divy Březinová Jarmila 349+139=488/13 Buková Lenka 308+126=434/13 657 265 922 26
4Nere Kolín Bendíková Jana 291+147=438/7 Březinová Jarmilka 337+137=474/13 628 284 912 20