Pořadí v turnaji jednotlivců na 100HS - muži - registrovaní

poř.hráčoddíl výkon výkon plné dor. Celkem ch. kat. dr.
1Beránek Ladislav SKPK HK 172+90=262/1 158+97=255/0 330 187 517 1 RM 100HS3/4
2Beránek Ladislav SKPK HK 163+81=244/0 165+98=263/0 328 179 507 0 RM 100HS1/2
3Gütler Vladimír KK Dobruška 160+71=231/2 170+90=260/0 330 161 491 2 RM 100HS3/4
4Koubek Michal SKS Chvojkovice Brod 142+85=227/0 166+79=245/2 308 164 472 2 RM 100HS3/4
5Králíček Jan KK Dobruška 139+80=219/2 173+79=252/2 312 159 471 4 RM 100HS1/2
6Kratochvíl Karel Minerva Opava 155+69=224/0 158+89=247/3 313 158 471 3 RM 100HS1/2
7Ledvoň Martin Děčín 144+72=216/1 179+71=250/2 323 143 466 3 RM 100HS3/4
8Zeman Jan TJ Biž. Jablonec 153+90=243/1 152+70=222/2 305 160 465 3 RM 100HS1/2
9Němeček Jaroslav SKPK HK 153+78=231/0 154+80=234/3 307 158 465 3 RM 100HS1/2
10Prokop Jiří SKPK HK 169+63=232/5 153+75=228/2 322 138 460 7 RM 100HS3/4
11Doucha Jiří SKK Náchod 155+60=215/3 165+72=237/3 320 132 452 6 RM 100HS1/2
12Prokop Jiří SKPK HK 167+71=238/4 159+51=210/5 326 122 448 9 RM 100HS1/2
13Gütler Jaroslav SKPK HK 143+79=222/0 137+88=225/2 280 167 447 2 RM 100HS3/4
14Vondráček Ivan TJ Dvůr Králové 162+63=225/5 152+69=221/2 314 132 446 7 RM 100HS1/2
15Němeček Jaroslav SKPK HK 158+62=220/2 153+72=225/0 311 134 445 2 RM 100HS3/4
16Šmída Václav TJ Start Rychnov n/Kn 142+72=214/3 148+81=229/1 290 153 443 4 RM 100HS3/4
17Skutil Petr SKPK HK 158+54=212/5 167+62=229/4 325 116 441 9 RM 100HS1/2
18Vondráček Ivan TJ Dvůr Králové 139+77=216/1 155+67=222/2 294 144 438 3 RM 100HS3/4
19Kratochvíl Karel Minerva Opava 167+62=229/5 146+61=207/2 313 123 436 7 RM 100HS3/4
20Gütler Jaroslav SKPK HK 143+72=215/3 148+72=220/4 291 144 435 7 RM 100HS1/2
21Štípek Roman Levá ulice 151+70=221/4 151+62=213/3 302 132 434 7 RM 100HS3/4
22Šulc Miroslav TJ Dvůr Králové 151+53=204/5 159+71=230/4 310 124 434 9 RM 100HS3/4
23Trejtnar Bohuslav AO Kostěnice 139+61=200/2 159+72=231/2 298 133 431 4 RM 100HS1/2
24Valtera Jaromír AO Kostěnice 154+70=224/5 146+60=206/3 300 130 430 8 RM 100HS1/2
25Černík Karel SKP HK E 135+63=198/4 142+89=231/2 277 152 429 6 RM 100HS3/4
26Šolc Martin SKPK HK 157+53=210/3 158+61=219/4 315 114 429 7 RM 100HS3/4
27Mrtvej šnek SKS Chvojkovice Brod 152+68=220/4 145+63=208/2 297 131 428 6 RM 100HS3/4
28Černík Karel SKPK HK E 161+71=232/1 147+45=192/4 308 116 424 5 RM 100HS1/2
29Ivan Martin KK Zálabák Smiřice 146+53=199/3 154+69=223/5 300 122 422 8 RM 100HS3/4
30Sedláček Jan KK Dobruška 157+63=220/3 137+63=200/5 294 126 420 8 RM 100HS1/2
31Webr Václav SKK Rokycany 145+51=196/5 151+72=223/2 296 123 419 7 RM 100HS3/4
32Klement Miroslav KK Konstruktiva Praha 154+52=206/4 147+62=209/4 301 114 415 8 RM 100HS3/4
33Pardubský Josef SKPK HK 121+79=200/2 152+62=214/3 273 141 414 5 RM 100HS3/4
34Kubinec Michael SKPK HK E 144+63=207/3 153+53=206/6 297 116 413 9 RM 100HS3/4
35Webr Václav SKK Rokycany 151+71=222/2 136+52=188/5 287 123 410 7 RM 100HS1/2
36Šulc Miroslav TJ Dvůr Králové 146+60=206/4 152+50=202/6 298 110 408 10 RM 100HS1/2
37Pardubský Josef SKPK HK E 156+49=205/9 156+45=201/8 312 94 406 17 RM 100HS1/2
38Trejtnar Bohuslav AO Kostěnice 144+53=197/5 143+61=204/5 287 114 401 10 RM 100HS3/4
39Šípek Lubomír TJ Start Rychnov n/Kn. 162+51=213/6 141+44=185/8 303 95 398 14 RM 100HS1/2
40Růžička Jan Levá ulice 132+36=168/7 155+72=227/5 287 108 395 12 RM 100HS3/4
41Skutil Petr SKP HK A 138+53=191/7 150+52=202/4 288 105 393 11 RM 100HS3/4
42Bartůška Jiří Levá ulice 137+52=189/4 145+58=203/5 282 110 392 9 RM 100HS1/2
43Hornych Oldřich SKP HK B 139+45=184/5 138+67=205/2 277 112 389 7 RM 100HS3/4
44Tomášek Michal Levá ulice 140+44=184/8 148+53=201/7 288 97 385 15 RM 100HS1/2
45FERENCI Ondrej KK Tatran Bratislava 129+63=192/5 130+61=191/4 259 124 383 9 RM 100HS3/4
46Kaděra Oldřich TJ Dvůr Králové 131+45=176/6 137+70=207/6 268 115 383 12 RM 100HS3/4
47Hornych Oldřich SKPK HK 135+35=170/10 144+63=207/3 279 98 377 13 RM 100HS1/2
48Tomášek Michal Levá ulice 124+42=166/9 143+66=209/2 267 108 375 11 RM 100HS3/4
49Kaděra Oldřich TJ Dvůr Králové 139+53=192/6 133+44=177/7 272 97 369 13 RM 100HS1/2
50Rais Jiří TJ Start Rychnov n/Kn. 132+44=176/8 139+52=191/1 271 96 367 9 RM 100HS1/2
51Růžička Jan Levá ulice 152+35=187/11 140+36=176/12 292 71 363 23 RM 100HS1/2

Pořadí v turnaji jednotlivců na 100HS - ženy - registrovaní

poř.hráčoddíl výkon výkon plné dor. Celkem ch. kat. dr.
1Hejhalová Olga SKS Chvojkovice Brod 170+78=248/1 176+81=257/0 346 159 505 1 RŽ 100HS1/2
2Cvejnová Aneta SKK Náchod 160+71=231/1 159+90=249/0 319 161 480 1 RŽ 100HS3/4
3Fialová Pavlína RETRO 150+72=222/2 144+63=207/3 294 135 429 5 RŽ 100HS3/4
4Hubelbauerová Jiřina RETRO 123+76=199/2 152+71=223/6 275 147 422 8 RŽ 100HS3/4
5Prokopová Alena SKPK HK 137+61=198/3 151+72=223/1 288 133 421 4 RŽ 100HS3/4
6Skutilová Ludmila SKPK HK 155+54=209/3 141+71=212/2 296 125 421 5 RŽ 100HS1/2
7Skutilová Ludmila SKP HK B 138+50=188/5 161+69=230/1 299 119 418 6 RŽ 100HS3/4
8Šmídová Kateřina TJ Dvůr Králové 144+68=212/0 150+54=204/2 294 122 416 2 RŽ 100HS1/2
9Marková Šárka SKS Chvojkovice Brod 146+63=209/2 144+57=201/2 290 120 410 4 RŽ 100HS1/2
10Rychtářová Šárka SKP HK E 138+59=197/2 137+71=208/4 275 130 405 6 RŽ 100HS1/2
11Hübelbauerová Jiřina Retro 139+57=196/7 146+54=200/7 285 111 396 14 RŽ 100HS1/2
12Rychtářová Šárka SKPK HK E 154+44=198/6 140+58=198/4 294 102 396 10 RŽ 100HS3/4
13Prokopová Alena SKPK HK 162+53=215/5 127+52=179/6 289 105 394 11 RŽ 100HS1/2
14Hornychová Zlata SKP HK C 140+45=185/6 151+53=204/7 291 98 389 13 RŽ 100HS3/4
15Fialová Pavlína Retro 135+53=188/8 145+52=197/4 280 105 385 12 RŽ 100HS1/2
16Frydrychová Marie KK Dobruška 143+43=186/8 143+54=197/4 286 97 383 12 RŽ 100HS1/2
17Šrajerová Irena SKPK HK 125+36=161/5 152+63=215/6 277 99 376 11 RŽ 100HS1/2
18Ledvoňová Kamila Děčín 130+45=175/4 145+53=198/3 275 98 373 7 RŽ 100HS3/4
19Šmídová Kateřina TJ Dvůr Králové 130+72=202/1 120+35=155/10 250 107 357 11 RŽ 100HS3/4
20Šrajerová Irena SKPK HK 131+27=158/10 144+53=197/5 275 80 355 15 RŽ 100HS3/4
21Hornychová Zlata SKPK HK 138+44=182/7 124+45=169/5 262 89 351 12 RŽ 100HS1/2

Pořadí v turnaji jednotlivců na 60HS - muži - neregistrovaní

poř.hráčoddíl výkon výkon plné dor. Celkem ch. kat. dr.
1Moravec Karel Rychnov 98+53=151/0 109+44=153/2 207 97 304 2 NM 60HS1/2
2Rolc Ladislav Tespo 86+53=139/1 96+61=157/1 182 114 296 2 NM 60HS1/2
3Moravec Karel Rychnov 92+52=144/0 93+53=146/0 185 105 290 0 NM 60HS3/4
4Dráb Jiří Maxim Pardubice 83+42=125/3 92+63=155/1 175 105 280 4 NM 60HS3/4
5Janoušek Petr Sokol Velenice 99+52=151/1 87+41=128/2 186 93 279 3 NM 60HS1/2
6Šístek Petr ČD Uzel Přerov 93+43=136/2 97+43=140/0 190 86 276 2 NM 60HS3/4
7Kubinec Michal Rychnov 103+45=148/1 85+41=126/2 188 86 274 3 NM 60HS1/2
8Novotný Zbyněk Tespo 90+44=134/1 80+57=137/1 170 101 271 2 NM 60HS3/4
9Hušek Ivan ZP MV 94+52=146/3 77+47=124/3 171 99 270 6 NM 60HS1/2
10Musil Jan Maxim Pardubice 82+54=136/2 90+44=134/1 172 98 270 3 NM 60HS1/2
11Michálek Josef SSŽ HK 93+44=137/4 89+43=132/4 182 87 269 8 NM 60HS1/2
12Frait Pavel Tespo 83+54=137/0 87+43=130/3 170 97 267 3 NM 60HS3/4
13Sládek Robin Sokol Velenice 94+51=145/0 86+36=122/4 180 87 267 4 NM 60HS1/2
14Jizba Roman Sokol Velenice 84+51=135/2 87+44=131/1 171 95 266 3 NM 60HS3/4
15Šaršaň Michal Rychnov 84+61=145/1 87+34=121/4 171 95 266 5 NM 60HS1/2
16Růžička Jan L.ulice 95+33=128/2 84+54=138/1 179 87 266 3 NM 60HS1/2
17Frait Pavel Tespo 80+36=116/0 96+53=149/2 176 89 265 2 NM 60HS1/2
18Pech Vladimír Tespo 92+43=135/2 85+45=130/2 177 88 265 4 NM 60HS1/2
19Píša Jaroslav ZP MV 92+27=119/3 93+52=145/2 185 79 264 5 NM 60HS1/2
20Janoušek Petr Sokol Velenice 89+36=125/1 96+42=138/1 185 78 263 2 NM 60HS3/4
21Jírovec Martin Sokol Velenice 91+53=144/1 88+30=118/1 179 83 262 2 NM 60HS3/4
22Sádovský Luděk Saláti 93+45=138/0 88+36=124/5 181 81 262 5 NM 60HS1/2
23Novotný Zbyněk Tespo 78+41=119/4 105+34=139/2 183 75 258 6 NM 60HS1/2
24Procházka Václav Tespo 90+45=135/0 85+35=120/2 175 80 255 2 NM 60HS3/4
25Šístek Petr ČD Uzel Přerov 75+50=125/0 93+36=129/0 168 86 254 0 NM 60HS1/2
26Šmíd Jiří Saláti 94+43=137/2 74+43=117/2 168 86 254 4 NM 60HS3/4
27Růžička Jan L. ulice 92+35=127/2 94+33=127/4 186 68 254 6 NM 60HS3/4
28JIzba Miroslav Sokol Velenice 91+35=126/3 97+31=128/4 188 66 254 7 NM 60HS3/4
29Šaršaň Michal Rychnov 73+35=108/3 90+54=144/1 163 89 252 4 NM 60HS3/4
30Jizba Roman Sokol Velenice 81+53=134/2 82+35=117/5 163 88 251 7 NM 60HS1/2
31Musil Jan Maxim Pardubice 97+41=138/0 78+35=113/2 175 76 251 2 NM 60HS3/4
32Tomášek Michal L.ulice 91+36=127/4 89+35=124/2 180 71 251 6 NM 60HS1/2
33JIzba Miroslav Sokol Velenice 89+32=121/2 95+35=130/3 184 67 251 5 NM 60HS1/2
34Jírovec Martin Sokol Velenice 79+43=122/1 93+35=128/2 172 78 250 3 NM 60HS1/2
35Tomášek Michal L.ulice 90+35=125/0 74+50=124/3 164 85 249 3 NM 60HS3/4
36Váchal Petr SSŽ 80+45=125/1 88+35=123/2 168 80 248 3 NM 60HS1/2
37Rolc Ladislav Tespo 94+25=119/6 93+35=128/1 187 60 247 7 NM 60HS3/4
38Sádovský Luděk Saláti 89+33=122/4 88+34=122/4 177 67 244 8 NM 60HS3/4
39Peterka Miroslav ZP MV 77+45=122/2 82+39=121/3 159 84 243 5 NM 60HS3/4
40Hofman Petr Saláti 94+35=129/3 66+48=114/1 160 83 243 4 NM 60HS3/4
41Dráb Jiří Maxim Pardubice 93+30=123/3 80+38=118/2 173 68 241 5 NM 60HS1/2
42Kubinec Michal Rychnov 97+23=120/4 94+26=120/4 191 49 240 8 NM 60HS3/4
43Česák Pavel ZP MV 86+44=130/2 73+35=108/3 159 79 238 5 NM 60HS3/4
44Procházka Václav Tespo 79+54=133/1 78+26=104/4 157 80 237 5 NM 60HS1/2
45Sládek Robin Sokol Velenice 79+35=114/4 78+44=122/2 157 79 236 6 NM 60HS3/4
46Píša Jaroslav ZP MV 83+33=116/3 85+35=120/1 168 68 236 4 NM 60HS3/4
47Rousek Pavel Saláti 73+35=108/3 73+54=127/2 146 89 235 5 NM 60HS3/4
48Žák Petr Maxim Pardubice 72+34=106/2 85+41=126/0 157 75 232 2 NM 60HS1/2
49Váchal Petr SSŽ HK 87+34=121/1 78+32=110/2 165 66 231 3 NM 60HS3/4
50Česák Pavel ZPMV 76+35=111/5 85+34=119/3 161 69 230 8 NM 60HS1/2
51Šmíd Jiří Saláti 86+44=130/3 72+27=99/4 158 71 229 7 NM 60HS1/2
52Němec Miloš Saláti 76+43=119/1 74+35=109/8 150 78 228 9 NM 60HS1/2
53Hofman Petr Saláti 91+26=117/7 72+35=107/2 163 61 224 9 NM 60HS1/2
54Rücker Luboš SKPK HK 83+25=108/6 82+30=112/4 165 55 220 10 NM 60HS3/4
55Žák Petr Maxim Pardubice 79+27=106/6 89+25=114/4 168 52 220 10 NM 60HS3/4
56Pech VlaDIMÍR Tespo 84+23=107/7 79+31=110/3 163 54 217 10 NM 60HS3/4
57Peterka Miroslav ZPMV 77+26=103/6 81+26=107/4 158 52 210 10 NM 60HS1/2
58Rousek Pavel Saláti 69+26=95/4 82+32=114/3 151 58 209 7 NM 60HS3/4
59Němec Miloš Saláti 80+19=99/5 70+26=96/5 150 45 195 10 NM 60HS3/4

Pořadí v turnaji jednotlivců na 60HS - ženy - neregistrovaní

poř.hráčoddíl výkon výkon plné dor. Celkem ch. kat. dr.
1Horáková Jana KM PRONA 92+44=136/2 88+54=142/0 180 98 278 2 NŽ 60HS1/2
2Svobodová Šárka ZP MV 88+35=123/2 95+34=129/0 183 69 252 2 NŽ 60HS1/2
3Svobodová Šárka ZPMV 86+42=128/2 94+26=120/3 180 68 248 5 NŽ 60HS3/4
4Vaňurová Marcela Tespo 90+33=123/0 85+35=120/2 175 68 243 2 NŽ 60HS3/4
5Vaňurová Marcela Tespo 85+31=116/4 92+33=125/3 177 64 241 7 NŽ 60HS1/2
6Šístková Jarmila ČD Uzel Přerov 82+27=109/6 103+26=129/4 185 53 238 10 NŽ 60HS3/4
7Šístková Jarmila ČD Uzel Přerov 86+43=129/3 81+27=108/4 167 70 237 7 NŽ 60HS1/2
8Izáková Eva Maxim Pardubice 81+18=99/8 67+24=91/7 148 42 190 15 NŽ 60HS1/2
9Izáková Eva Maxim Pardubice 63+13=76/8 78+25=103/5 141 38 179 13 NŽ 60HS3/4