MENU PRO VEŘEJNOST
Home
KUŽELNA Malšovice
KUŽELNA Malšovice - foto
Provozní doba kuželny a objednávání termínů
Ceník pronájmu drah
Kde nás najdete ?
Technické osvědčení
Plánované akce 2018
Rekordy kuželny
Obsazenost kuželny - dnes
Obsazenost kuželny - výběr dne
Obsazenost kuželny - tento měsíc
Obsazenost kuželny - výběr měsíce
Hradecká amatérská liga kuželek - HALK
Novinky z HALK
Pozvánka
Podrobné propozice
Přihlášená družstva 18/19
Výsledky HALK 2018-19
Los HALK - datově na webu
Los HALK ke stažení v .pdf
Los HALK 1
Los HALK 2
Los HALK 3
Komentáře k zápasům
O nás
Něco o klubu
Kontakty
Profil klubu
Napsali o nás...
Aktuálně běžící turnaje
Hradec Králové 2x120HS
Trutnov 2x120HS
Náchod veteráni
Výsledkový archiv
Námi pořádané turnaje
Rok 2019
Tandemy 120HS
OMJ 2019
Hradecká dvoustovka
Rok 2018
Hradec Králové - 1x 120HS, 1x60HS
Hradec Králové - 2x 120HS
Hradec Králové - tandem 120HS
OMJ
Hradecká dvoustovka
Rok 2017
Jednotlivci 100HS
Dvojice 2x120HS
Turnaj žactva 60HS
Družstva 4x120HS
Tandemy 120HS
KMJ muži
OMJ seniorů
Rok 2016
Jednotlivci 200HS
Jednotlivci 100/60HS
Dvojice 2x 120HS
Družstva 4x 120HS
Tandemy 120HS
Rok 2015
Jednotlivci 200HS
Jednotlivci 100/60HS
Dvojice 2x120HS
Družstva 4x120HS
Tandemy 120HS
Rok 2014
Jednotlivci 200HS
Jednotlivci 100/60HS
Dvojice 2x120HS
Tandemy 120HS
Družstva 4x 100HS
Rok 2013
Jednotlivci 200HS
Jednotlivci 100/60HS
Kvalifikace MČR neregi družstev
Dvojice 2x120HS
Družstva 4x100HS
Tandemy 120HS
Rok 2012
Vánoční dorážka
Jednotlivci 200HS
Jednotlivci 100/60HS
Dvojice 2x120HS
Družstva 4x100HS
Tandemy 120HS
Rok 2011
Dorážka 4x 15
Jednotlivci 200 HS
Podzimní sprinty
Jednotlivci 100/60 HS
Dvojice 120HS
Tandemy 120HS
Družstva 4x 100HS
Dlouhodobé sprinty
Rok 2010
Prosincová dvoustovka
Vánoční sprinty
Jednotlivci 1x100HS, 1x60HS
Dvojice 2x120HS
Tandemy 120HS
Družstva 4x 100HS
Rok 2009
Vánoční sprinty
Jednotlivci 200 HS
Jednotlivci 60/100 HS
Dvojice 2x 120 HS
Tandemy 120 HS
Začátečníci 60 do plných
UNITOP turnaje
Mistrovství UNITOP Hradec 2018
Mistrovství UNITOP Nová Bystřice 2017
Mistrovství UNITOP Hradec 2016
Mistrovství UNITOP Nová Bystřice 2015
Mistrovství UNITOP Hradec 2014
Mistrovství UNITOP Hradec 2013
Mistrovství UNITOP Hradec 2012
Mistrovství UNITOP Chomutov 2011
Mistrovství UNITOP Hradec 2010
Velká cena UNITOP Hořice 2009
Mistrovství UNITOP Trutnov 2009
Mistrovství UNITOP Kadaň 2008
Velká cena UNITOP Hořice 2008
Mistrovství UNITOP Hořice 2007
Velká cena UNITOP Hořice 2006
Mistrovství UNITOP Ústí n. L. 2006
Mistrovství UNITOP Hořice 2005
Mistrovství UNITOP Hořice 2004
Mistrovství UNITOP Kadaň 2003
Mistrovství UNITOP Kadaň 2002
Mistrovství UNITOP Vrchlabí 2001
Liga neregistrovaných HK
Ročník 2018 - 2019
Ročník 2017 - 2018
Ročník 2016 - 2017
Ročník 2015 - 2016
Ročník 2014 - 2015
Ročník 2013 - 2014
Ročník 2012 - 2013
Ročník 2011 - 2012
Ročník 2010 - 2011
Ročník 2009 - 2010
Ročník 2008 - 2009
Ročník 2007 - 2008
Ročník 2006 - 2007
Ročník 2005 - 2006
Jaro 2005
Rok 2004
Rok 2003
Rok 2002
Rok 2001
Rok 2000
Rok 1999
Rok 1998
Rok 1997
Rok 1996
Rok 1995
Rok 1994
Rok 1993
Rok 1992
Historie výkonů ligy
Liga neregistrovaných Hořice
14. Ročník 2016-2017
13. Ročník 2015-2016
12. Ročník 2014-2015
11. Ročník 2013-2014
10. Ročník 2012-2013
9. Ročník 2011 - 2012
8. Ročník 2010 - 2011
7. Ročník 2009 - 2010
6. Ročník 2008 - 2009
5. Ročník 2007 - 2008
4. Ročník 2006 - 2007
3. Ročník 2005 - 2006
2. Ročník 2004 - 2005
1. Ročník 2003 - 2004
Ostatní turnaje s naší účastí
Rok 2019
4 - Smiřice 100 do plných
4 - Dvůr Králové 2x100HS
4 - Rychnov 2x60HS
1 - Vrchlabí 2x120HS
1 - Mistrovství kraje
Rok 2018
12 - Dvůr Králové 1x100HS
1 - Vrchlabí 2x120HS
1 - Mistrovství kraje
Rok 2017
12 - Dvůr Králové - 100HS
12 - Smiřice - 100HS
9 - Solnice - mládež
5 - Smiřice - 100HS naruby
5 - Rychnov - 2x 60HS
5 - Smiřice - 100 plných
4 - Hořice - dvojice
4 - Nová Paka
1 - OMJ muži
1 - Vrchlabí 2x 120HS
1 - Trutnov 2x 100HS
Rok 2016
12 - Smiřice 100HS
12 - Dvůr Králové 100HS
9 - Vrchlabí 120HS
9 - Přelouč nere 2x 60HS
9 - Hořice 1x 120HS
9 - Smiřice 2x 100HS
8 - Rychnov 2x 120HS
8 - Jičín 2x 120HS
8 - Přelouč 2x 120HS
8 - Poděbrady 120HS
6 - Rokytnice 2x 100HS
6 - Smiřice 100 naruby
5 - Smiřická sokolská
5 - Rychnov nere 2x 60HS
5 - Trutnov 100HS
5 - Dvůr Králové 2x 100HS
5 - Smiřice 100 do plných
5 - Hořice dvojice
5 - MČR senioři
3 - Nová Paka - dvojice
2 - Semifinále mistrovství jednotlivců
2 - Krajské mistrovství jednotlivců KH kraje
1 - Mistrovství okresů KH kraje
1 - Hořice - 1x 200HS
Rok 2015
12 - Č. Třebová - 4x 120HS
12 - Vrchlabí - dvojice
12 - Dvůr Králové - jednotlivci
8 - Vrchlabí - jednotlivci
8 - Hořice - jednotlivci
8 - Smiřice - dvojice
8 - Rychnov - dvojice
8 - Poděbrady - jednotlivci
8 - Jičín - dvojice
8 - Třebechovice - jednotlivci
5 - Hořice - dvojice
4 - MČR jednotlivců
4 - Dvůr Králové - dvojice
3 - Nová Paka - dvojice
2 - semifinále MČR 2015
1 - KMJ 20415
1 - Hořice - jednotlivci 200HS
1 - Třebechovice - Mistrovství okresu HK muži
1 - Smiřice - Mistrovství okresu HK senioři
Rok 2014
12 - Vrchlabí - dvojice 2x120HS
12 - Smiřice - jednotlivci 100HS
12 - Dvůr Králové - turnaj jednotlivců 100HS
9 - Hořice - turnaj jednotlivců 120HS
9 - Přelouč - turnaj jednotlivců 120HS
9 - Smiřice - turnaj dvojic 2x100HS
9 - Rychnov - turnaj dvojic 2x120HS
6 - Rokytnice - turnaj dvojic 2x100HS
5 - Trutnov - turnaj dvojic 2x100HS
5 - Rychnov - turnaj neregistrovaných
5 - Hořice - turnaj dvojic
4 - Smiřice - 100 do plných
4 - Dvůr Králové - 2x100 HS
4 - Solnice - 100 hodů dorážková
1 - Hradec Králové - Mistrovství okresu HK jednotlivců
1 - Hořice - 200HS
Rok 2013
12 - Vrchlabí - Krakonošův pohár 2x120HS
9 - Vrchlabí - jednotlivci 120HS
9 - Rychnov - jednotlivci 120HS
9 - Přelouč - jednotlivci 120HS
8 - Hořice - jednotlivci 120HS
8 - Jičín - družstva 4x120HS
8 - Třebechovice - jednotlivci 100HS
6 - Rokytnice - Dvojice 2x 100HS
6 - Trutnov - Dvojice 2x 100HS
6 - Smiřice - 100 na ruby
6 - Smiřice - sokolská
6 - Smiřice - 100 do plných
6 - Náchod - veteráni
5 - Hořice - Dvojice 2x 100HS, 2x 200HS
5 - Kolín - Dvojice 2x 100HS
4 - Dvůr Králové - Dvojice 2x 100HS
4 - Nová Bystřice - Tandemy 200HS
3 - Nová Paka - dvojice
2 - Krajské mistrovství jednotlivců
1 - Smiřice. HK, Třebechovice - MOJ 2013
1 - Č. Třebová - 4x 120HS
1 - Hořice - 200HS
Rok 2012
12 - Vrchlabí, Krakonošák 2x 120HS
8 - Rychnov 1x 100HS
8 - Jičín 4x 120HS
8 - Přelouč 1x 120HS
8 - Přelouč neregi - 2x 60HS
8 - Třebechovice - 1x 100HS
6 - Trutnov - 2x 100HS
5 - Rokytnice n. Jiz. - 2x 100HS
5 - Smiřice - 100 do plných
5 - Smiřice - 100 HS na ruby
5 - Smiřice - sokolská
5 - Hořice - dvojice
5 - Přelouč - Open PA 200
5 - Dvůr Králové - dvojice
3 - Nová Bystřice - SKP
2 - KMJ 2012 - výsledky
1 - Hradec Kr. - Mistr. okresu muži
1 - Smiřice - Mistr. okresu senioři
1 - Hradec Kr. - Mistr. okresu junioři
1 - Č. Třebová - družstva 4x 120HS
1 - Hořice - registrovaní 200HS
Rok 2011
12 - Vrchlabí - Krakonošův pohár
9 - Přelouč - různé
9 - Č. Meziříčí - dvojice
8 - Jičín - Pohár družstev
8 - Třebechovice - jednotlivci
6 - Trutnov - Mem. A. Frintové
6 - Smiřice - 100 do plných
6 - Smiřice - sokolská
6 - Rokytnice - dvojice
5 - Dvůr Králové - dvojice
5 - Hořice - dvojice
4 - Nová Bystřice - tandemy 200HS
4 - Č. Meziříčí - 100HS
3 - Krajské mistrovství 2011
2 - Okresní přebory 2011
1 - Č. Třebová - Otevřené Mistrovství Pardubického kraje - 200HS
Rok 2010
12 - Vrchlabí - Krakonošův pohár
12 - č. Třebová - družstva 4x 120HS
12 - č. Meziříčí - dvojice 2x 100HS
8 - Rychnov - jednotlivci, dvojice
8 - Přelouč - jednotlivci, dvojice
8 - Třebechovice - jednotlivci
6 - Hradec Králové - MČR neregi dtružstev
6 - Trutnov - Mem. A. Frintové
6 - Rokytnice - dvojice
6 - Hradec - MČR neregi
5 - Hořice - dvojice
5 - Náchod - 2x60HS+2x60HS
5 - Rychnov - 2x 60HS
5 - Smiřice - 100 do plných
4 - Nová Bystřice - tandemy 200HS
4 - České Meziříčí - jednotlivci 100HS
1 - Č. Třebová - Otevřené Mistrovství Pardubického kraje - 200HS
Rok 2009
12 - Krakonošův pohár
11 - Milovice - jednotlivci
9 - Rychnov - jednotlivci
8 - Přelouč - dvojice
8 - Třebechovice - jednotlivci
6 - Trutnov - Mem. A. Frintové
5+6 - M ČR neregi družstev
5 - Rokytnice - Turnaj dvojic
5 - Hořice - turnaj dvojic
4 - Nová Paka
2 - Nová Bystřice
Rok 2008
12 - Krakonošův pohár
12 - Malšovice 4x20 dorážky
12 - Solnice 4x25 dorážky
10 - Velká cena SKP
9 - Rychnov - jednotlivci
8 - Třebechovice - jednotlivci
8 - Přelouč - Dvojice do plných
5 - Rokytnice - Turnaj dvojic
5 - Trutnov - Mem. A. Frintové
5 - Dvůr Králové - dvojice
5 - Hodonín - Ratíškovice
5 - Rychnov - dvojice
5 - Hořice - dvojice
4 - Malšovice - tandemy
4 - Nová Bystřice
3 - N.Paka - Velikonoční-dvojice
Rok 2007
12 - Malšovice - Vánoční - dvojice
12 - Vrchlabí - Krakonošák
10 - Trutnov - Velká cena SKP
10 - Rychnov - Jednotl. 2x30
9 - Ostrava - Ostrava CUP
9 - Rychnov - jednotlivci
9 - Přelouč - dvojice
9 - N. Paka - jednotlivci
8 - Třebechovice - jednotlivci
6 - M ČR - nereg. družstev
5 - Hodonín - Ratíškovice
5 - Rychnov - turnaj dvojic
5 - Trutnov - Mem. A. Frintové
4 - Hořice - dvojice 2x100
4 - Jilemnice - Turnaj dvojic
4 - Rokytnice - Turnaj dvojic
4 - Nová Bystřice - SKP
Rok 2006
12 - Malšovice - Novoroční 2x100
12 - Vrchlabí - Krakonošák
10 - Rychnov - Jednotl. 2x30
10 - Hořice - tandemy
9 - Ostrava - Ostrava CUP
9 - N. Paka - jednotlivci
8 - Dvůr Králové - dvojice
6 - M ČR - nereg. družstev
5 - Malšovice - trojice 3x 100
5 - Dvůr Králové - trojice
5 - Trutnov - Mem. A. Frintové
4 - Hořice - dvojice 2x100
4 - Nová Paka - Velikonoční dvojice
4 - Rokytnice - Turnaj dvojic
3 - Nová Bystřice - SKP
Rok 2005
12 - Malšovice - Author CUP
12 - Vrchlabí - Krakonošák
10 - Rychnov - Jednotl. 2x30
9 - Ostrava - Korunní 2005
9 - N. Paka - jednotlivci
5 - Trutnov - Mem. A. Frintové
5 - Hořice - dvojice 2x100
5 - Třebechovice - Májový 60 HS
4 - Rokytnice - Turnaj dvojic
4 - Ústí n. L. - Velká cena
Rok 2004
12 - Vrchlabí - Krakonošák
10 - Hořice - Tandemy 8x 30
10 - Rychnov - Turnaj jedn. 2x 30
5 - Trutnov -Mem. A. Frintové
3 - Trutnov - O pohár předsedy
1-4 - Dobruška - Družstva
Rok 2003
6 - Malšovice - Turnaj dvojic
5 - Třebechovice - turnaj dvojic
5 - Trutnov - Mem. A. Frintové
1 - Trutnov - O pohár předsedy
Soutěže registrovaných
Ročník 2018-2019
Krajské soutěže
Pohár ČKA
Ročník 2017-2018
Krajské soutěže
Pohár ČKA
Ročník 2016-2017
Krajské soutěže
Pohár ČKA
Ročník 2015-2016
Krajské soutěže
Pohár ČKA
Ročník 2014-2015
Krajské soutěže
Pohár ČKA
Ročník 2013-2014
Krajské soutěže
Pohár ČKA
Mládežnické soutěže
Ročník 2012-2013
Krajské soutěže
Mládežnické soutěže
Pohár ČKA
Ročník 2011-2012
Krajské soutěže
Pohár ČKA
Ročník 2010-2011
Krajské soutěže
Pohár ČKA
Dokumenty ke stažení
Zápis zápasu HALK
Přihláška do HALK
Odkazy na kuželky
Česká kuželkářská asociace
Královéhradecký kuž. svaz
Pardubický kuž. svaz
MČR dvojic
Pohár ČKA
Český pohár dorostu
Pohár mladých nadějí
Východočeský pohár mládeže
ČKA - neregistrovaní
Seniorliga
SKK Hořice
Spartak Rokytnice n. Jiz.
SKK Náchod
KK Zálabák Smiřice
Sokol Nová Paka
SKK Jičín
SKK Třebechovice
SK Kuželky Přelouč
SKK Vrchlabí
TJ Start Rychnov n. Kn.
Dvůr Králové n. L.
Loko Trutnov
SK Solnice
Jiskra Nová Bystřice
Loko Česká Třebová
Lovosice - kuželky
TJ Červený Kostelec
Kuželkářské zboží
J&R Digital - technologie kuželen
Habra - čistící stroje
Fotografie z klání
Mládež ve Smiřicích - 2018
Poslední turnaj v maštali Trutnov - 2016
Mistrovství UNITOP - 2016
Mistrovství UNITOP - 2014
Memoriál Arnošta Driena - 2013
úpravy na kuželně - podzim 2013
Mistrovství UNITOP 2013
Přátelák v Havlovicích 30.6.2012
Memoriál A. Driena 2011
Mistrovství UNITOP 2011
KMJ 2011 - muži
12. turnaj HK - video z vyhlášení
Vítěz 5CUP 2010
Velká cena UNITOP 2009
Rekonstrukce kuželny 2009
Velká cena UNITOP 2008
Mistrovství UNITOP 2007
9. turnaj o pohár předsedy - 11/2007
Napište nám
Předpověď počasí
Předpověď počasí